Idealny facet – kompleksy
Każdy ma kompleksy. Jedni robią wszystko, aby się ich pozbyć, i są w stanie wydać na to bajońskie sumy, inni zaś starają się pogodzić z tym faktem i często swoje wady zmieniają w zalety. Istnieje również przekonanie, że kobiety mają więcej kompleksów niż mężczyźni. Czy faktycznie tak jest? Trudno to stwierdzić, niemniej jednak są rzeczy, które również gryzą facetów. Oto one.
SPIS TREŚCI:
1. Nie spodobam się jej
4. Mój „przyjaciel” jest zbyt mały
5. Przesadna zazdrość o partnerkę

Określ swój cel treningowy, a my pomożemy Ci go osiągnąć.
Pierwsza randka – to właśnie przed nią największą tremę odczuwają faceci. Pomimo tego, że dokładają wszelkich starań, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony, to nigdy do końca nie są pewni, czy przypadną do gustu swojej wybrance. Mają przecież sińce pod oczami lub nie są pewni tego, jak będzie toczyć się rozmowa.
Nie zważają jednak przy tym na bardzo ważny fakt – skoro już dziewczyna umówiła się z facetem, to znaczy, że jest nim zainteresowana. Takie podejście z pewnością zmniejszy stres związany ze spotkaniem.
Większość facetów chce dobrze wyglądać. Zwłaszcza teraz, w dobie popularyzacji sportów sylwetkowych w mass mediach, mężczyźni zwracają większą uwagę na wygląd. Niemniej jednak należy uświadomić sobie, że sylwetki prezentowane w serialach czy na okładkach krzykliwych czasopism to efekt ciężkiej pracy na siłowni i diety układanej przez specjalistów.
W związku z tym nie można oczekiwać szybkich rezultatów, gdy samemu nie przywiązuje się wagi do odżywiania i nie przestrzega zaleceń treningowych osób bardziej doświadczonych.
Nie zmienia to jednak faktu, że większość facetów uczęszcza na siłownię, ponieważ nie jest zadowolona ze swojej sylwetki.
Jest to nieco mylny pogląd, gdyż liczba banknotów w portfelu tak naprawdę nie ma wpływu na osobowość człowieka. Facet czuje się źle, gdy zarabia mniej niż jego kumple lub mniej niż jego partnerka życiowa. Często przez to sam ma do siebie pretensje, co wpływa na jego morale i samoocenę.
Pieniądze w XXI wieku stały się wyznacznikiem sukcesu i statusu społecznego, dlatego też najczęściej to właśnie one są utożsamiane ze szczęściem w życiu, co prowadzi do powstania uprzedzeń i kompleksów.
4. Mój „przyjaciel” jest zbyt mały
Wyjaśnijmy to na samym początku. Jeśli długość męskiego przyrodzenia wynosi około 14 cm, to wszystko jest w porządku.
Modę na +20 cm rozpropagowały filmy pornograficzne, z czym często chce się identyfikować przeciętny Kowalski. Ponadto prawdziwy seks zazwyczaj różni się od tego oglądanego na ekranie monitora, co już na samym początku gwarantuje przykre rozczarowanie.
Należy uświadomić sobie jeszcze jedną rzecz – tak naprawdę rozmiar nie ma znaczenia. Już penis o długości 4–5 cm byłby w stanie zadowolić każdą partnerkę, gdyż najbardziej unerwione rejony pochwy, a więc te odpowiedzialne za przyjemność ze stosunku, znajdują się na głębokości 3 cm!
5. Przesadna zazdrość o partnerkę
Czy ona ma kogoś na boku? Czemu nagle zaczęła chować swój telefon? Kto znów do niej dzwoni? Czy aby na pewno wychodzi na miasto ze swoimi koleżankami?
Męskie kompleksy mogą prowadzić do przesadnej zazdrości o partnerkę, co na dłuższą metę zaowocuje kolejnymi kłótniami, oddaleniem się partnerów od siebie, a w skrajnych przypadkach nawet rozpadem związku.
Nie należy przesadnie kontrolować swojej partnerki, jeśli nie daje do tego powodów. Facet ma prawo do męskich wyjść, tak samo kobieta od czasu do czasu potrzebuje spotkać się jedynie w damskim gronie.